Usługi

Wszystkich zainteresowanych świadczonymi przez ŁCF usługami filmowymi prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wypożyczania

REGULAMIN wypożyczania 02.04.2019


Usługi  oferowane przez Łódzkie Centrum Filmowe są przede wszystkim związane z produkcją filmową i dotyczą w pierwszej kolejności sfery inscenizacyjnej.

Usługi stricte inscenizacyjne czyli wypożyczanie rekwizytów oraz kostiumów filmowych to oferta kierowana przede wszystkim do producentów filmowych oraz reklamowych. Usługa ta cieszy się także zainteresowaniem wśród agencji eventowych. Coraz częściej Łódzkie Centrum Filmowe Sp. z o.o. odwiedzane jest przez klientów indywidualnych, którzy wypożyczają kostiumy filmowe na różnego rodzaje bale i przyjęcia. Zasoby Spółki wypożyczane są również na potrzeby stylizowanych sesji fotograficznych. Gdzie można wypatrzeć nasze kostiumy? Wymienić należy choćby takie tytuły jak: “1920.Bitwa Warszawska“, “Czas honoru”, “Miasto 44“, “Wałęsa“, “Hiszpanka”, czy oscarowa “Ida”, oraz  serial tv “Bodo”.

Usługi pirotechniczne obejmują  wypożyczanie broni palnej wraz z obsługą przede wszystkim do produkcji filmowej. Łódzkie Centrum Filmowe Sp. z o.o. posiada największy w Polsce magazyn broni palnej i jest ona obecna na wielu planach filmowych : “Czas honoru“, “Misja Afganistan”, „Róża” (reż. Wojciech Smarzowski), „Wenecja” (reż. Jan Jakub Kolski) czy „W ciemności” (reż. Agnieszka Holland), “Wołyń” (reż. Wojciech Smarzowski), “Karbala” (reż. Krzysztof Łukaszewicz)

Sprzedaż detaliczna – Antykwariat Filmowy to prowadzona przez Łódzkie Centrum Filmowe Sp. z o.o. sprzedaż pamiątek filmowych, wycofanych z użycia na planach filmowych. Sprzedaż ta przebiega  za pośrednictwem Internetu. W dyspozycji Antykwariatu Filmowego są:

  • dawne książki oraz publikacje filmowe,
  • materiały reklamowe tj. fotosy i plakaty filmowe